Hitparade i absurdit shqiptar – Stop – 16 Tetor 2020 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar – Stop – 16 Tetor 2020

Sot është data e lindjes së diktatorit Enver Hoxha dhe si cdo vit në këtë datë nostalgjikët e komunizmit kanë përkujtuar me homazhe figurën e Hoxhës.Në Peqin një makinë policia qarkullon natën pa drita. Në Lezhë një makinë ka ngecur në lumë dhe banorët banoërt ankohen, se nuk kanë urë.Në Thumanë lumi është më shumë se i ndotur nga mbeturinat. Janë këto disa nga episohet, që shfaqen e komentohen në studion e “Stop” në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *