Hitparade i absurdit shqiptar 29 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar 29 qershor 2018

Është shndërruar tashmë në fenomen transmetimi i videove të fëmijëve, që ngulen para ekranit dhe kërcejnë me fllonxat e “Stop”. Këtë herë janë Elia, Arla nga Italia dhe Timoty, që sinkronizohen me Alesian dhe Onin.Më pas videot e publikut vijojnë me rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.Një kamion shkarkon mbetjet në liqen.Një qytetar tregon, se nuk mund ta bëjë kolaudimin e makinës pa para.Makina e plehrave kullon ujë.Kazanët e plehrave në Durrës janë të tejmbushura. Janë këto situatat, që shfaqen dhe komentohen në hitparade-n e sotëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *