Hitparade i absurdit shqiptar. 2 mars 2018 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar. 2 mars 2018

Një motor qarkullon në rrugë si tren me tre fëmijë të ulur pas.Një pasagjer ka filmuar një aksident të një makine, që hyn kundravajtje në autostradë.Në autobuz janë krijuar pellgje uji, si në rrugët e gropa.Një furgon i policisë bashkiake qarkullon i mbushur me produkte ushqimore të sekuestuara. Në një gurabije “shfaqet” bonus edhe një copë alumini…Këto dhe të tjera transmetohen dhe komentohen në studion e “Stop” në “hitparade i absurdit shqiptar”…!!!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *