Habia e Bashes, kur meson, se taksistet nuk paguajne taksa – Stop – 8 Tetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Habia e Bashes, kur meson, se taksistet nuk paguajne taksa – Stop – 8 Tetor 2020

Kandidati për kryeministër dhe kreu i PD-së Lulzim Basha është takuar së fundi me një grup taksistësh, për të dëgjuar problemet e tyre. Por Basha është habitur, kur i ka pyetur për nivelin e taksave dhe ka mësuar, se ata nuk paguajnë taksa.Llogaritë dhe matematika nuk duken të jenë pika e fortë e Bashës, po të kujtojmë edhe një situatë në një nga fjalimet në parlament.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *