Grabitet argjendaria në Elbasan pak metra larg rajonit të policisë. – Stop
Të Gjitha

Grabitet argjendaria në Elbasan pak metra larg rajonit të policisë.

Një grabitje me armë ka ndodhur këtë mesditë në Elbasan. Nga një argjenderi janë marrë bizhuteri me vlerë të konsiderueshme. Mësohet se një person i maksuar dhe i armatosur është futur në argjendari dhe ka kërcënuar shitësen. Argjendaria ndodhen pranë Drejtorisë së Policisë në Elbasan.

Sipas të dhënave të para autori ka kërcënuar shitësen dhe ka grabitur bizhuterish floriri dhe argjendi. Policia ende nuk ka asnjë të ndaluar, ndërkohë që dyshohet se autori është ndihmuar edhe nga një person tjetër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *