Gonxhe personalizon targë me emrin e Goran Bregoviç: Artistët shërojnë! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Gonxhe personalizon targë me emrin e Goran Bregoviç: Artistët shërojnë!

Drejtori i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhja në një status në rrjetin social Twitter ka shfaqur simpatinë për këngëtarin serb Goran Bregoviç.

Ai i ka personalizuar një targë me emrin e tij dhe ka shkruar se ngjarjet kulturore ushqejnë dhe mbështesin shoqëritë pluraliste, miqësinë, paqen.
“Pjata mikpritëse shqiptare e kompozuar nga @retro.albania duke nderuar shfaqjen @goran_bregovic_official në Festën e Birrës Korça në 22 Gusht! Ballkani feston muzikën dhe artistët shërojnë, bashkojnë njerëzit! Ngjarjet kulturore ushqejnë dhe mbështesin shoqëritë pluraliste, miqësinë, paqen! GORAN BREGOVIÇ”, shkruan Gonxhja.

Kujtojmë se arrdhja e këngëtarit serb Goran Bregovic në Festën e Birrës  në Korçë u shoqërua me debate të shumta në vend.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *