Gjoba e padrejtë për makinën me xhama të zinj. 30 mars 2018 – Stop
Të Gjitha

Gjoba e padrejtë për makinën me xhama të zinj. 30 mars 2018

Hygert Rapaj tregon në “Stop”, se ka dalë disa herë në komisionin e policisë rrugore Fier, për shkak të xhamave të zinj të makinës së tij tip golf 4.Hygerti thotë, se makinë është e tillë nga fabrika, por autoritetet shqiptare nuk duan t’ia dinë.Ibrahim Nallbani, nga kontrolli i fizik i automjeteve Fier konfirmon, se xhamat e makinës janë origjinalë.Gazetarja e “Stop” shoqëron qytetarin Hygert Rrapaj në daljen e rradhës në komision, ngaku del vendimi, se gjoba ndaj tij do të anullohet dhe qytetari do të pajiset me një vërtetim, që të mos ketë më probleme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *