Gianni Morandi/ Il mondo cambiera! – Stop
KLIPET

Gianni Morandi/ Il mondo cambiera!

Me këngën e këngëtarit të njohur italian Gianni Morani për ndryshimin e botës dhe shërimin e plagëve të saj, nis emisioni i sotëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *