Gent Cakaj ngaterron vargjet e Naim Frasherit, e di apo nuk e di ministri poemen? – Stop
KLIPET

Gent Cakaj ngaterron vargjet e Naim Frasherit, e di apo nuk e di ministri poemen?

Ministri i jashtëm në detyrë Gent Cakaj ishte për një vizitë zyrtare në Maltë, ngaku foli në telefon me ministren e jashtme të Spanjës. “Stop” kujton, se në momentin e emërimit të tij, kryeministri Rama tha, se Cakaj është ndër njerëzit më të ditur, që ka njohur në jetë dhe që ka lexuar më shumë libra,sesa kanë thënë gazetarët fjalë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *