Gazetari i “Stop” Genci Angjellari, bie viktime e profesionit! – Stop – 2 Nentor 2020 – Stop
Të Gjitha

Gazetari i “Stop” Genci Angjellari, bie viktime e profesionit! – Stop – 2 Nentor 2020

Sot është dita ndërkombtare për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë së krimeve kundër gazetarëve. Në këtë ditë ambasada amerikane ka bërë thirrje, që qeveritë e të gjitha vendeve të hetojnë dhe dëmshpërblejnë këto krime. Në ju sjellim një video, që tregon, sesi viktimë e profesionit ka rënë gazetari i emisionit “Stop” Genci Angjellari. Së fundi ai është rrëzuar nga motorri, ndërsa realizonte një temë emisioni.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *