(FOTO) Shpërthen në flakë makina te kryeministria. – Stop
Të Gjitha

(FOTO) Shpërthen në flakë makina te kryeministria.

Një makinë ka marrë flakë mesditën e sotme tek Kryeministria, në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Nga ngjarja nuk ka persona të dëmtuar.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për të hetuar ngjarjen dhe për të zbuluar shkaqet e zjarrit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *