FOTO/ Një i ri “mban” Edi Ramën në kurriz në mes të plazhit… – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

FOTO/ Një i ri “mban” Edi Ramën në kurriz në mes të plazhit…

Kishim parë deri tani tatuazh vetëm portretin e ish-kryeministrit Sali Berisha në krahun e ndonjë mbështetësi të zjarrtë të tij.

Por, kësaj here e ka radhën kryeministri Edi Rama, që me shumë gjasa do të jetë po aq jetëgjatë në politikë sa Berisha.

Një i ri ka bërë tatuazh fytyrën e tij në kurriz duke e reklamuar me po aq bujë sa fansat e Berishës.

Fotoja është shkëputur nga një qytetar në plazh dhe po bën xhiron në rrjetet sociale.

Kujtojmë se portreti i ish-kryeministrit Sali Berisha është vendosur në kraharorin e Uljan Kolgjegjës, një i ri nga Tropoja dhe një admirues shumë i zjarrtë i ish-kryeministrit Sali Berisha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *