Florian Marku mbron titullin kampion, fiton me “knock out” përballë britanikut – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Florian Marku mbron titullin kampion, fiton me “knock out” përballë britanikut

Boksieri shqiptar Florian Marku ka arritur të mposhtë kundërshtarin e tij britanik, Chris Jenkins duke fitur me “knock out” ne raundin  e katert, në ndeshjen për të mbrojtur titullin e tij IBF International për kategorinë e peshave të lehta.

Ai ka ofruar një performancë të shkëlqyer dhe ëshë shpallur fituesi i ndeshjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *