“Fllonxat” e emisionit zihen per flokesh/ Enia habitet qe velinat flasin-Stop-5 Nentor 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

“Fllonxat” e emisionit zihen per flokesh/ Enia habitet qe velinat flasin-Stop-5 Nentor 2021

Një vajzë e vogël, personazh i Piter Pan, Enia Boshnjaku, është shprehur e habitur, kur ka parë, që velinat e emisionit “Stop” flasin, madje gatuajnë edhe petulla.Një qytetar ka filmuar dy mace, që zihen, e nuk i hapin rrugë njëra-tjetrës. Plazhi i Durrësit duket, se është uzurpuar nga qentë në këto ditë vjeshte.Në fshatin Diellas të bashkisë së Pustecit një grua plugon tokën,ndërsa i shoqi drejton qetë. Janë këto disa nga fotot dhe videot, që shfaqen e komentohen në pjesën e parë të emisionit, në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *