Fllonxa e re e “Stop” dhe ndotja në Elbasan. 27 mars 2018 – Stop
Të Gjitha

Fllonxa e re e “Stop” dhe ndotja në Elbasan. 27 mars 2018

Një vajzë e vogël është filmuar nga prindërit e saj, teksa imiton fllonxat e emisionit “Stop” në një nga numrat e tyre koreografikë.Rruga, që të con në zonën e Metalurgjikut në Elbasan, tek uzina 12, është kthyer në një kazan mbetjesh të pariciklueshme.Gazetari i emisionit “Stop” sjell këtë problematikë, që është trajtuar edhe herë të tjera në program.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *