Flamur Noka behet romantik/ Skenderbeu, sa dhe si e njohin qytetaret-Stop-13 Shtator 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Flamur Noka behet romantik/ Skenderbeu, sa dhe si e njohin qytetaret-Stop-13 Shtator 2021

Pas përjashtimit të Sali Berishës nga grupi parlamentar i PD-së, deputeti Flamur Noka ka shpërndarë në facebook një poezi, për të ilustruar këtë situatë. Klintoni u ndal në Tiranë, pranë bustit të Skënderbeut dhe në Krujë, qytetin e heroit tonë kombtar, për të pyetur qytetarët, sesi e njohin këtë figurë.Nuk mungojnë përgjigjet pikante dhe këngët e rapsodëve për Gjergj Kastriot Skënderbeun.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *