Fier/ Polici i dehur plagos të zotin e shtëpisë. – Stop
Të Gjitha

Fier/ Polici i dehur plagos të zotin e shtëpisë.

Nje polic i FNSH,  në gjendje të dehur  duke drejtuar makinën në orët e para të mëngjesit në lagjen “Sheq i Madh” të Fierit, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është futur në oborrin e banesës së shtetasit S.M, 70 vjeç.

Pasi 41-vjeçari P.Sh. është konfliktuar me pronarin e shtëpisë, ka nxjerë armën dhe e ka plagosur në gishtin e dorës shtetasin S.M, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Punonjesi i FNSH-se eshteshoqëruar në Drejorinë Vendore të Policisë Fier shtetasi P.Sh dhe po kryhen nga SHÇBA veprimet proceduariale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *