Fansat e vegjël të “Stop” dhe protesta e nesërme e opozitës. 25 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Fansat e vegjël të “Stop” dhe protesta e nesërme e opozitës. 25 maj 2018


Fëmijët janë bërë një pjesë e rëndësishme e audiencës së emisionit “Stop”. Shumë prindër kanë sjellë videot e fëmijëve me reagimet e tyre, kur nis programi. Më pas kujtohet “cadra” e opozitës një vit më parë, pasi opozita ka njoftuar një protestë të ngjashme ditën e nesërme, të shtuën e 26 majit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *