“Europa agjensi” i vjedh qytetarit 3 mije euro, por fale “Stop-t” i kthehen parate. – Stop
Të Gjitha

“Europa agjensi” i vjedh qytetarit 3 mije euro, por fale “Stop-t” i kthehen parate.

Qytetari Arlind Nabolli me kamera të fshehtë takon pronarin e “Europa Agjensi” Ermal Jauri, por ky i fundit thotë, se nuk kanë kaluar paratë.Por në sy të Jaurit, Arlindi telefon Najada Shtyllën nga agjensia e Danimarkës, e cila i thotë Ermalit se i ka kaluar 21 mijë euro, ndaj Arlindi duhet të marrë paratë e veta. Ermal Jaupi fillimisht refuzoi e më pas tha, se do t’ia japë paratë pas një jave.Kur në zyrë hyn gazetarja e “Stop”,administratori mohon cdo gjë dhe thotë, se paratë kanë kaluar. Vetë pronari Ermal Jauri zhduket si me magji, por pak më vonë qytetari Arlind Nabolli thotë, se 3 mijë eurot i kaluan në llogari, falë emisionit “Stop”, pas një viti sorollatjesh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *