Emri/ Tentoi të kalonte drogë me furgon, arrestohet belgu – Stop
Lajme, Të Gjitha

Emri/ Tentoi të kalonte drogë me furgon, arrestohet belgu

Një 40-vjeçar nga Belgjika ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme në Pikën Kufitare të Hanit të Hotit, pasi në furgonin që ai po drejtonte është gjetur një sasi droge.

Policia bën me dije se në mjeti që drejtonte 40-vjeçari Mario Blomme, pas kontrollit në vijën e dytë, iu gjet një sasi e papërcaktuar kanabisi. Lënda narkotike dhe automjeti u sekuestruan nga Policia.

Materialet do t’i referohen prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *