EMRI: Kërcënoi se do të hidhej nga Muzeu Kombëtar, zbret qytetari pas negoiciatave me Policinë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

EMRI: Kërcënoi se do të hidhej nga Muzeu Kombëtar, zbret qytetari pas negoiciatave me Policinë

Qytetari i cili kërcënoi se do të hidhej nga Muzeu Kombëtar në qendër të Tiranë i është bindur negociatave me efektivët e policisë dhe ka zbritur nga lartësia.

Mësohet se Admir Jahelezi, i cili kërcënoi të kryejë aktin ekstrem, pretendonte se nuk i është firmosur një kontratë pune.

Shtetasi A. J., zbriti nga ndërtesa pa probleme”, konfirmon policia në një njoftim të dytë.

Në vendngjarje shkuan sherbimet e ambulancës dhe zjarrfikses.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *