Elisa Spiropali: Politikani me gojën më të ndyrë i trevave shqiptare është Berisha – Stop
Të Gjitha

Elisa Spiropali: Politikani me gojën më të ndyrë i trevave shqiptare është Berisha

Ministrja Elisa Spiropali, ka akuzuar ish-kryeministrin Sali Berisha se ai është ndër të vetmin njerëz që nuk respeketon etikën.

Më tej ajo theksoi se ish-kryeministri është shkaktari kryesor dhe nja nga personat që ka përçarësi më i madh që ka parë vendi.

Përse shqetësoheni, si ministre për Marrëdhëniet me Parlamenti më ka rënë taksirati të merrem edhe më deputetin e botës tjetër, Ne e dimë shumë mirë se çfarë emrash dhe epitetesh i vendoste ai.

E dini shumë mirë se si ju ndërsen njerëz që të thonë fjalën e fundit. Ajo që është më e rëndë është se ai mendon që ka jetë përtej partisë që mori në qafë për të. Nuk ka mizë që i afrohet atij për ta kthyer në politikë dhe nuk ka njeri me dy parë kokë që ta votojë. Ai është përçarësi më i madh në gjithë këto treva dhe ka gojën më të ndyrë që ka pasur ndonjëherë politikanë në trevat e shqiptarisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *