“E rrëmbyen, i dhanë drogë dhe…”, detaje tronditëse nga përdhunimi në grup i 15-vjeçares në Lezhë: E kërcënuan me armë – Stop
Lajme, Të Gjitha

“E rrëmbyen, i dhanë drogë dhe…”, detaje tronditëse nga përdhunimi në grup i 15-vjeçares në Lezhë: E kërcënuan me armë

Zbardhen detaje shokuese nga përdhunimi në grup i 15-vjeçares në Lezhë, raporton “BalkanWeb”.

“E kanë kërcënuar me armë, i kanë dhënë lëndë narkotike, e kanë rrëmbyer teksa po kthehej nga shkolla, e kanë çuar larg fshatit. Ata e kanë rrëmbyer me një makinë, ku i kanë dhënë diçka për të pirë. Vajza ka thënë se nuk mban mend pastaj asgjë. Pasi e kanë abuzuar, ata i kanë dhënë një telefon dhe i kanë thënë të përgjigjet në çdo rast, pasi në të kundërt do t’i vrasin motrën, familjarët. Unë isha te familja, ata janë në gjendje shumë të rënduar, vetëm qajnë”, tha gazetarja.

E mitura dhe familjarët e saj janë të tronditur nga ngjarja dhe vetëm qajnë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *