E pazakontë! Kamioni me lodra seksi përmbyset në rrugë, reporterët mbeten pa fjalë – Stop
Bota, Të Gjitha

E pazakontë! Kamioni me lodra seksi përmbyset në rrugë, reporterët mbeten pa fjalë

Një incident i pazakontë ndodhi në një autostradë në Oklahoma të SHBA-ve, ku një kamion me rimorkio që transportonte lodra seksi dhe lubrifikantë u përmbys duke derdhur në rrugë ngarkesën.

Reporterët mbetën pa fjalë nga skena, ku rrugët u mbushën me kuti me “dildos”.

Një televizion lokal KWTV-News 9, që filmoi nga helikopteri e konsideroi skenën tërësisht “qesharake”.

Kur kamera zmadhonte disa nga produktet ato bëheshin mjaft evidente.

Lodrat e seksit lanë pas një rrëmujë të madhe, ku trafiku i mjeteve u bllokua për orë të tëra.

Fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar.

VIDEO

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *