Doktoresha Kryemadhi harron vjershën e kopshtit dhe gjobitet sërish-Stop-10 Shkurt 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Doktoresha Kryemadhi harron vjershën e kopshtit dhe gjobitet sërish-Stop-10 Shkurt 2021

Gjatë një takimi elektoral, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha, se nga edukatorja e kopshtit kishte mësuar vjershën “gjuha jonë sa e mirë”. Por ndërsa përpiqej ta perifrazonte, Monika harroi vargjet dhe u ndihmua nga pjesëmarrësit në takim. Më pas gjatë një tjetër aktiviteti në Elbasan, zonja Kryemadhi bëri debat me forcat policore, pasi nuk mbante maskën në një grumbullim me shumë qytetarë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *