“Do blejmë bukë me gjethe fiku para” sygjerimi i Ramës – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Do blejmë bukë me gjethe fiku para” sygjerimi i Ramës

Kryeministri Rama ishte dje në Gjirokastër dhe gjatë një takimi për turizmin tha, se fasada është e rëndësishme. Sipas Ramës, kjo është dhe arsyeja, që gratë krihen e lyhen dhe nuk venë thjesht një gjethe për të shkuar e për të blerë bukë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *