Dita e bleteve dhe bletet e Stop-it/ Hapen kutite e Beratit – Stop -20 Maj 2021 – Stop
Të Gjitha

Dita e bleteve dhe bletet e Stop-it/ Hapen kutite e Beratit – Stop -20 Maj 2021

Sot është dita ndërkombtare e bletëve dhe vajzat e “Stop”-it vijnë si të tilla.KAS, komisioni i ankesave dhe sanksioneve vendosi sot, që të rinumërohet 114 kuti votimi në Berat, por vetëm për subjektet zgjedhore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *