Dhunohet mjeku në Urgjencën e QSUT, autori nën efektin e lëndëve narkotike e goditi me grusht . – Stop
Lajme, Të Gjitha

Dhunohet mjeku në Urgjencën e QSUT, autori nën efektin e lëndëve narkotike e goditi me grusht .

Dhunohet mjeku Arianit Gogo në QSUT. 28 vjeçari Avjerino Vjero, kishte shkuar në urgjencën e Q.S.U.T-së, nën efektin e lëndëve narkotike dhe ka goditur me grusht mjekun Aranit  Gogo.

Menjëherë ka ndërhyrë stafi tjetër mjekësor për normalizimin e 28 vjeçarit i cili u dërgua për trajtim në  spitalin psikiatrik Nr.5 Tiranë  ndërsa materialet jane referuar në prokurori për plagosje të lehtë me dashje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *