Denoncuesja blen online makinen e bukes difektoze, kompania nuk i kthen paisjen – Stop
KLIPET

Denoncuesja blen online makinen e bukes difektoze, kompania nuk i kthen paisjen

Fenomeni i faqeve online, që mashtrojnë qytetarët, apo shesin produkte jofunksionale na ka cuar në Vlorës, pasi një gjë e tillë i ka ndodhur zonjës Meshtane Jonuzi, Ajo ka blerë një pajisje buke në muajin maj 2021 nga Bremen shop. Makina ishte jonfunksionale dhe zonja telefonoi përsëri firmën për ta kthyer. Ia kthyen, duke i sjellë sërish të njejtën, që nuk punonte.Përpjekjet për ta kontaktuar firmën sërish, nuk kanë rezultuar të pasuksesshme, pasi askush nuk përgjigjet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *