Debati për teatrin dhe farsa e debatit parlamentar 19 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Debati për teatrin dhe farsa e debatit parlamentar 19 qershor 2018

Komisioni parlamentar i medias u shndërrua në arenë përplasjesh fizike, ndërsa ishte ftuar të fliste për teatrin e ri, ministrja e kulturës Mirela Kumbaro.Por pa ftuar kishte ardhur në komision edhe kryebashkiaku Erion Veliaj, gjë që shkaktoi kaos e më pas përplasje fizike mes Veliajt dhe deputetëve demokratë Flamur Noka e Ervin Salianji.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *