Debati për shembjen e teatrit dhe teatri parlamentar i cdo të enjteje. – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Debati për shembjen e teatrit dhe teatri parlamentar i cdo të enjteje.

Në kulmin e debatit për shembjen ose jo të teatrit kombëtar, “Stop” ju propozon një teatër alternativ, që luhet cdo të enjte në sallën e parlamentit. Edhe sot tempulli i të zgjedhurve u shëndërrua në arenë debatesh, jo për ligje e programe, por për batuata, humor e vulgaritet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *