Debatet e seances parlamentare! – Stop
KLIPET

Debatet e seances parlamentare!

Parlamenti u mblodh sot sërish në kushtet e pandemisë së koronavirusit me masa paraprake, maska e doreza. Në këto ditë, kur atmosfera politike është rindezur për shkak të shembjes së Teatrit Kombëtar, nuk munguan debatet në foltoren e Kuvendit për këtë akt dhe prishjen e marrëveshjes për reformën zgjedhore, që e pasoi atë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *