“Dashnorja” e politikës shqiptare, Meta ironizon Bashën! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Dashnorja” e politikës shqiptare, Meta ironizon Bashën!

Kreu i Partisë së Lirisë, Meta ishte sot në selinë blu, pas së cilës mbajti dhe një konferencë për shtyp. Gjatë fjalës së tij me gazetarët, Meta e quajti disa herë Lulzim Bashën me emrin Clareta Petaci. Kjo e fundit njihet si dashnorja e Mussolinit. E vrarë nga partizanët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *