Cfare fjalesh te urta mbajne mend qytetaret! – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Cfare fjalesh te urta mbajne mend qytetaret!

Klintoni ka pyetur qytetarët për fjalët e urta dhe ata përgjigjen me humor për shprehjet, që u kujtohen dhe si i kuptojnë ato.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *