Berisha i pervishet Bashes: Me mire qiri i fikun se i flliqun-Stop-13 Tetor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Berisha i pervishet Bashes: Me mire qiri i fikun se i flliqun-Stop-13 Tetor 2021

Kreu demokrat Lulzim Basha tha dje, se nuk do të lejojë bunkerizimin e PD-së për interesa personale të askujt. Po dje pasdite ish-kryetari Berisha iu përgjigj nga foltorja e Kukësit, se populli ynë ka një shprehje: më mirë një qiri i fikun, se një qiri i flliqun.Në këtë mënyrë debati në selinë blu mbetet i hapur dhe i ndezur, që nga vendimi i Bashës për përjashtimin e Berishës nga grupi parlamentar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *