Berat/ Vetevritet ne qeli 40-vjecari, institucioni e mban te fshehte! – Stop
Të Gjitha

Berat/ Vetevritet ne qeli 40-vjecari, institucioni e mban te fshehte!

Berat dje rreth ores 19. 30 te mbremje ne Burgun e Beratit eshte  vetevarur shtetasi Blerim Protoduari i moshes 40 vjec dhe policia e mban te fshet kete ceshtje sepse i vetvaruri ishte me probleme mendor dhe mbahej ne menyre te padrejte ne burg.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *