Basha batuta me gratë:M’i nis mua mesazhet me lule,më çojnë vetëm grushte e flakë – Stop
Lajme, Të Gjitha

Basha batuta me gratë:M’i nis mua mesazhet me lule,më çojnë vetëm grushte e flakë

Në një takim të zhvilluar këtë të martë me gratë demokrate, Lulzim Basha ka shkëmbyer batuta me Grida Dumën dhe gratë e pranishme. Teksa Duma tregonte historinë e një gruaje, që sa herë demokratët janë në vështirësi ajo i dërgon lule dhe këngë, Basha ndërhyri duke thënë që t’i çojnë edhe atij lule dhe këngë se i dërgojnë vetëm grushte dhe flakë.

Grida Duma: Në ditë të vështira më çon këngë ose lule, sa herë ndodh një gjë e vështirë, nuk bën asnjë koment, po më çon o një këngë të vjetër, ose diçka klasike, ose lule, kjo është që ta kalosh me sportivitet.

Lulzim Basha: M’i nis dhe mua ato mesazhe se mua në ato momente zotërinjtë më çojnë grushte, flakë, zjarr, po më mirë me lule dhe këngë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *