Arrestohet 39-vjeçari, thyen karantinën e vjedh lokalin.. – Stop
Të Gjitha

Arrestohet 39-vjeçari, thyen karantinën e vjedh lokalin..

SARANDË
Në vend që të qëndronte në shtëpi, si gjithë të tjerët, në këtë kohë me masa mbrojtëse për shkak të koronavirusit, një 39-vjeccar nga Saranda ka preferuar të bastisë ndonjë lokal duke marrë kryesisht pije alkoolike.

Policia e Sarandës ka arrestuar shtetasin Fatmir Taka me akuzën për vjedhje. Mësohet se rreth orës 21:00 të së premtes është futur duke thyer xhamat në restorantin “Manhatan” në qendër të qytetit dhe ka kryer vjedhjen e radhës, çfarë ka mundur të gjejë në pjesë të dukshme të lokalit por menjëherë është arrestuar nga policia e Sarandës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *