Akte dhune ne kopshtin Piter Pan: “T’jua shtypim veshët, bjonde e paparë”-Stop-30 Mars 2021 – Stop
KAMERA E FSHEHTE, Të Gjitha

Akte dhune ne kopshtin Piter Pan: “T’jua shtypim veshët, bjonde e paparë”-Stop-30 Mars 2021

Në emisionin “Stop” kemi transmetuar disa herë rastë të dhunës ndaj fëmijëve në institucione shtetërore e private. Kësaj radhe jemi ndalur në kopshtin “Piter Pan”, ku edukatoret, në vend që t’i mësojnë e t’i mbajnë fëmijët, përdorin fjalë të padenja e akte fizike të dhunshme ndaj tyre.Kjo është një tjetër këmbanë alarmi për institucionet dhe gjithë shoqërinë, për të ardhmen e fëmijëve

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *