Ahmetaj per Covid-19: “Na ruajtë Zoti ne shqiptarëve, është një luftë përtej asaj që duket” – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Ahmetaj per Covid-19: “Na ruajtë Zoti ne shqiptarëve, është një luftë përtej asaj që duket”

Ministri i rindërtimit , i emëruar në detyrë pas tërmetit të 26 nëntorit, Arben Ahmetaj, është caktuar edhe ministër i menaxhimit të financave për situatën e koronavirusit. Në një intervistë për këtë detyrë, Ahmetaj gjeti dhe zgjidhjen e situatës, kur tha “Na ruajtë Zoti ne shqiptarëve, nëse shkojmë në skenarin D, se është një luftë përtej asaj që duket.Sindiata e shëndetësisë në vend, bën thirrje që të mbështeten mjekët dhe stafet mjeksore me pajisje të posacme mbrojtëse ndaj virusit të rrezikshëm covid 19.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *