60 infermiere drejt Italise! – Stop
KLIPET

60 infermiere drejt Italise!

Pasditen e djeshme u nisën drejt Italisë edhe 60 infermierë të tjerë, duke e cuar numrin e mjekëve dhe infermierëve në shtetin fqinj në 90.Qeveria do t’i kërkojë parlamentit shtyrjen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore deri në 23 qershor

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *