200 mije leke nen dore per shtesat e pensionit! – Stop
KLIPET

200 mije leke nen dore per shtesat e pensionit!

Ditën e djeshme nisi punimet parlamenti shqiptar dhe Klintoni ishte atje dhe realizoi intervista me humor me të zgjedhurit tanë.Po ditën e djeshme ministrja e arsimit Besa Shahini deklaroi, se ka njoftuar kryeministrin Rama, se në fund të këtij mandati nuk do të jetë më në detyrë, në politikën shqiptare e Shqipëri. Në mars 2016 emisioni “Stop” transmetoi rastin e korrupsionit në konsullatën e Milanos, ku për një certifikatë martese jepej 1 mijë euro nën dorë. Në atë kohë ministri i jashtëm Ditmir Bushati e shkarkoi nga detyra dhe shërbimi diplomatik konsullen Luljeta Cobanaj. Por ministri i ri Gent Cakaj e ka rikthyer në shërbim zonjën Cobanaj në pozicionin e oficeres koordinuese për diasporën po në Milano.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *