100 mije lekeshi i ri, rroga e shqiptareve ne nje kartemonedhe – Stop
KLIPET

100 mije lekeshi i ri, rroga e shqiptareve ne nje kartemonedhe

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë prezantoi sot kartmonedhën e re 10 mijë lekëshe dhe 1 mijë lekëshe, që do të hidhet në treg në 30 qershor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *